o szkoleTalent PowiatuKlasa patronacka UJWymiana międzynarodowaProjekt Comeniusigrzyska

Spotkanie z rodzicami odbędzie się 20 listopada o godzinie 17.00

Rok szkolny 2014/2015

W sobotę 15 listopada na Polu Golfowym w Paczółtowicach odbył się V Turniej Golfowy o Puchar Dyrektora Liceum. W kategorii szkół ponadgimnazjalnych pierwsze miejsce zdobył Damian Gąsior z klasy 3c a wśród gimnazjalistów najlepszy był Bartłomiej Mitka z Gimnazjum w Woli Filipowskiej. Turniej zorganizował UKS Fairway Krzeszowice działający przy Liceum.

Restart 13 edycji Szkolnej Internetowej Gry Giełdowej nastąpi w poniedziałek 17 listopada, oznacza to, że każdy klub rozpocznie grę od kwoty 100 tys zł.
Trzy kluby, które uzyskały najwyższy wynik na koniec sesji dnia 14 listopada otrzymają nagrody rzeczowe.
Po restarcie każdy Zespół musi dokonać co najmniej jednej operacji (zakup, krótka sprzedaż) w ciągu pierwszych 14 dni (do 8 grudnia), w przeciwnym razie Zespół  zostanie zdyskwalifikowany. Kolejne premie lotne (nagradzane rzeczowo) przypadają na dzień 9 grudnia i 7 stycznia.

W dniu 12 listopada odbył się w Czernichowie VII Powiatowy Bieg Niepodległości. Jak co roku startowali w nim uczniowie naszego Liceum. W tym roku  na podium stanął Michal Siuda z klasy 3c, który po bardzo emocjonującym finiszu wywalczył 2 miejsce w biegu indywidualnym.W biegu startowali przedstawiciele 8 szkół ponadgimnazjalnych powiatu krakowskiego.

Zapraszamy do aktywnego udziału w szkolnych obchodach 96 rocznicy odzyskania niepodległości przez  Polskę 11 listopada 1918 r.

Z ogromna przyjemnością przynoszę dobrą wiadomosć , że Edyta Niziołek,  nasz wielki talent wokalny zakwalifikowała się do koncertu finałowego Hope Festival w Katowicach.

24 października w Warszawie w siedzibie PKOl  odbyła się uroczysta Gala II Ogólnopolskiego Kongresu Animatorów Sportu programu „Lider Animator”, organizowanego przez Fundację Aktywności Fizycznej i Zdrowia „Sport Support” w partnerstwie z Fundacją Coca-Cola w Atlancie.
Na 624 zgłoszonych programów wyróżniono 29,  w tym projekt nauczyciela wf z Liceum Ogólnokształcącego im. T. Kosciuszki w Krzeszowicach mgr Jacka Banacha pt.: "Starożytne Igrzyska Młodzieży” zrealizowany dla szkół ponadgimnazjalnych powiatu krakowskiego i  gimnazjów gminy Krzeszowice – 23.09.2014 br. 

Kolejna edycja wymiany polsko-niemieckiej przyniosła nam bardzo spektakularny rekord. Otóż w dniu wyjazdu z Monachium na dworcu autobusowym przy Hackerbrucke osiągnęliśmy dwucyfrową liczbę płaczących. Dotychczas notowaliśmy 3, 4 w porywach do 5 osób. Tym razem jednak mieliśmy prawdziwy potok łez. Płakały głównie dziewczęta, zarówno polskie jak i bawarskie. Dramat młodzieńczego rozstania dodatkowo przedłużał pięknie i po polsku opóźniony autokar, który miał nas zabrać do Krakowa. Ale w końcu i on ruszył, kładąc kres naszej monachijskiej przygodzie.

Zapraszamy do zapoznania się z materiałami dotyczącymi egzaminu maturalnego 2015

Zapraszamy do zapoznania sie z ofertą zajęć dodatkowych i pozalekcyjnych

Strony